Delta Faucet DRP103585 "Velum" Miscellaneous Part
| Item: | DRP103585 |
| Finish: | Chrome |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 19/100" |
| Depth | 11/25" |
| Construction | Plastic |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • DELTA VELUM ROMAN TUB STREAM STRAIGHTENER |
| Handle Material | Plastic |
| Warranty |

