Delta Faucet DRP103588PC "Velum" Miscellaneous Part
| Item: | DRP103588PC |
| Finish: | Chrome |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 1/4" |
| Depth | 31/100" |
| Construction | ABS - Plastic |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • DELTA VELUM DIVERTER SET SCREW BUTTON & WRENCH |
| Handle Material | ABS - Plastic |
| Warranty |

