Delta Faucet DRP103594 "Velum" Miscellaneous Part
| Item: | DRP103594 |
| Finish: | Chrome |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 1-22/25" |
| Depth | 1-3/50" |
| Construction | Metal |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • DELTA VELUM WS VALVE & BONNET NUT ASSEMBLY |
| Handle Material | Metal |
| Warranty |

