Delta Faucet DRP103597 "Velum" Miscellaneous Part
| Item: | DRP103597 |
| Finish: | Chrome |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 19/100" |
| Depth | 1-47/50" |
| Construction | Zinc |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • DELTA VELUM WS SPOUT GASKET |
| Handle Material | Zinc |
| Warranty |

