American Standard A9035888002 "Spectra Versa" Shower Arm
| Item: | A9035888002 |
| Finish: | Chrome |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Length | 5-3/16" |
| Width | 7/8" |
| Depth | 7/8" |
| Connection Size | 1/2'' |
| Construction | Plastic |
| Overall Size | 7/8 in x 7/8 in |
| To Be Used With | Spectra Versa System |
| Product Specifications |
| Warranty |

