Duravit DQA7082018186100 "Qatego" Square/Rectangular Mirror
| Item: | DQA7082018186100 |
| Finish: | White Matte |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 29-1/2" |
| Width | 2-1/2" |
| Weight | 29 lbs |
| Hands Free Activation | Yes |
| Length | 31-1/2" |
| Shape | Rectangle |
| UL Listed | Yes |

