Robern RCM0030C86 "Craft Series Mirrors" Square/Rectangular Mirror
| Item: | RCM0030C86 |
| Finish: | Brass |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Overall Width | 30" |
| Overall Height | 30" |
| Overall Depth | 1" |
| Overall Size | 30'' x 30'' x 1'' |
| Construction | Metal |
| Weight | 75 lbs |
| Additional Information | • Framed • Round Metal |
| Origin | USA |
| Shape | Rectangle |
| Product Specifications |
| WARNING: This product can expose you to chemicals which are known to the State of California to cause cancer/birth defects or other reproductive harm. www.P65Warnings.ca.gov |



