Back to Search Results
The Stock Market Home
>
Medicine Cabinets
>
Tri-view Medicine Cabinets
> Robern
>
RPLM3030B
Robern RPLM3030B "Series PLM" Tri-view Medicine Cabinet
| Item: | RPLM3030B |
| Finish: | Mirror / Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Width | 30" |
| Height | 30" |
| Depth | 4-5/8" |
| Overall Size | 30'' x 30'' x 4-5/8'' |
| Construction | Aluminum |
| Cabinet Rough In Dimension | 29-1/4'' x 29-1/4'' x 4'' |
| Product Specifications |
| Installation Guide |

