Kichler KK4930BK "Tournai" Chain
| Item: | KK4930BK |
| Finish: | Black |
| Quantity Available: | Please call for availability |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Length | 36" |
| Width | 1-1/2" |
| Features | • Extra Heavy Gauge Chain |
| Chain Length | 36" |
| Weight | 4 lbs |
| Product Specifications |
| Lumens Comparison Chart |

