Back to Search Results
The Stock Market Home
>
Light Kits & Accessories
>
Ceiling Fan Blades
> Kichler
>
KK371030
Kichler KK371030 Ceiling Fan Blade
| Item: | KK371030 |
| Finish: | White |
| Quantity Available: | Please call for availability |
Details and Dimensions
| Height | 0-1/4" |
| Width | 6-1/4" |
| Length | 20-3/4" |
| Blade Span | 52" |
| Weight | 4 lbs |
| Product Specifications |
| Lumens Comparison Chart |

