Back to Search Results
The Stock Market Home
>
Light Kits & Accessories
>
Ceiling Fan Blades
> Kichler
>
KK371050
Kichler KK371050 Ceiling Fan Blade
| Item: | KK371050 |
| Finish: | White |
| Quantity Available: | Please call for availability |
Details and Dimensions
| Height | 1-1/2" |
| Width | 6-3/4" |
| Length | 30-1/4" |
| Blade Span | 70" |
| Weight | 1 lb |
| Product Specifications |
| Lumens Comparison Chart |

