Kichler KK49904BK Post / Base
| Item: | KK49904BK |
| Finish: | Black Material |
| Quantity Available: | Please call for availability |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 84" |
| Width | 3" |
| Construction | Aluminum |
| Weight | 4 lbs |
| Includes | External Photoeye And Ladder Rest |
| Product Specifications |
| Lumens Comparison Chart |

