American Standard A8337230243 "C-Series" Paper Holder
| Item: | A8337230243 |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Length | 8-5/8" |
| Construction | Metal |
| Bracket Diameter | 2" |
| Extension From Wall | 4-11/16" |
| Additional Information | • Concealed Mounting |
| Product Specifications |
| Warranty |

