American Standard A6247121002 "Ultima Selectronic" Closet Flush Valve
| Item: | A6247121002 |
| Finish: | Polished Chrome |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 16" |
| Width | 5-1/4" |
| Length | 4-1/2" |
| Construction | Brass |
| Gallons Per Flush (GPF) | 1.28 |
| Flush Type | Sensor |
| Spud Size | 1-1/2" |
| Spud Placement | Top |
| ADA Compliant | Yes |
| Eco-Friendly | Water Sense |
| Battery Type | Lithium |
| Depth | 4-1/2" |
| Power Source | Battery, DC |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Warranty |

