American Standard A73022894010750A "Edgewater" Rinse Basket/Basin Rack
| Item: | A73022894010750A |
| Finish: | Stainless Steel |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 1-3/10" |
| Width | 22" |
| Length | 16-1/4" |
| Construction | Stainless Steel |
| Features | • Rubber feet and side bumpers protect from scratching • For use with Edgewater 25-Inch Single Bowl Kitchen Sink and ADA Kitchen Sink • Stainless Steel |
| Depth | 16-1/4" |
| Shape | Rectangle |
| Warranty |

