American Standard A7617024243 "Glenmere" Towel Bar
| Item: | A7617024243 |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Bar Length | 24" |
| Length | 25-3/4" |
| Width | 1-3/4" |
| Height | 1-3/4" |
| Construction | Metal |
| Mounting Hardware Included | Yes |
| Depth | 2-81/100" |
| Warranty |

