American Standard A7617210243 "Glenmere" Robe Hook
| Item: | A7617210243 |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Length | 1-3/4" |
| Width | 1-3/4" |
| Height | 1-3/4" |
| Construction | Metal |
| Depth | 2-3/50" |
| Warranty |
| Item: | A7617210243 |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Length | 1-3/4" |
| Width | 1-3/4" |
| Height | 1-3/4" |
| Construction | Metal |
| Depth | 2-3/50" |
| Warranty |