American Standard A7617230243 "Glenmere" Paper Holder
| Item: | A7617230243 |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Length | 6-3/10" |
| Height | 3-87/100" |
| Construction | Metal |
| Mounting Hardware Included | Yes |
| Depth | 2-3/50" |
| Warranty |

