Brizo D74795NK "Essential Showers" Slide Bar
| Item: | D74795NK |
| Finish: | Brilliance Luxe Nickel |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Width | 5-5/9" |
| Height | 31-1/4" |
| Depth | 5-7/8" |
| Hose Included | Yes |
| Hose Length | 82" |
| Slidebar Length | 26-1/4" |
| Weight | 7 lbs |
| Handle Type | Lever |
| Handle(s) Included | Yes |
| Handshower Included | No |
| Number Of Handles | 1 Handle |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Parts Breakdown |
| Warranty |

