Brizo DRP101658BLBNX "Tulham" Soap Dispenser
| Item: | DRP101658BLBNX |
| Finish: | Matte Black / Brilliance Black Onyx |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 2-69/100" |
| Width | 2-31/100" |
| Construction | Brass |
| Features | • Includes installation hardware • 15-ounce bottle • Accommodates up to 3" deck thickness • Refillable from above the deck |
| Weight | 2 lbs |
| Capacity | 15 oz |
| Depth | 5" |
| Handle Material | Brass |
| Number of Faucet Holes | 1 Hole |
| Spout Height | 2-69/100" |
| Spout Length | 3-22/25" |
| Valve Escutcheon Width | 2-5/16" |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Warranty |

