Broan B688E "Economy Series" Bathroom Fan
| Item: | B688E |
| Finish: | White |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Duct Size | 3" |
| Length | 9" |
| Width | 8-3/4" |
| Height | 4-3/4" |
| Sones | 2 |
| CFM | 50 CFM |
| Voltage | 120V |
| Amperage | 0.3 Amps |
| Construction | Plastic |
| UL Listed | Yes |
| Depth | 9" |
| Duct Type | Round |
| ETL Listed | No |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Warranty |



