Delta Faucet D061475A "HDF" Miscellaneous Part
| Item: | D061475A |
| Finish: | N/A |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 2-61/100" |
| Depth | 1-87/100" |
| Construction | Plastic |
| ADA Compliant | No |
| Weight | 1 lb |
| Escutcheon Included | No |
| Handle Material | Plastic |
| Warranty |

