Delta Faucet DRP100331CZPR "Stryke" Tub Spout
| Item: | DRP100331CZPR |
| Finish: | Lumicoat Champagne Bronze |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 3" |
| Depth | 12-11/25" |
| Construction | Brass |
| Weight | 3 lbs |
| Escutcheon Included | No |
| Handle Material | Brass |
| Warranty |

