Delta Faucet DRP100332SSPR "Stryke" Miscellaneous Part
| Item: | DRP100332SSPR |
| Finish: | Lumicoat Stainless |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 2-14/25" |
| Depth | 31/100" |
| Construction | Zinc |
| ADA Compliant | No |
| Weight | 1 lb |
| Escutcheon Included | No |
| Handle Material | Zinc |
| Warranty |

