Delta Faucet DRP100409CZPR "Stryke" Tub Spout
| Item: | DRP100409CZPR |
| Finish: | Lumicoat Champagne Bronze |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 2-1/4" |
| Depth | 9-3/50" |
| Construction | Brass |
| Weight | 1 lb |
| Escutcheon Included | No |
| Handle Material | Brass |
| Warranty |

