Delta Faucet DRP100978BL "Larkin" Faucet Handle
| Item: | DRP100978BL |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 2-1/4" |
| Depth | 2-19/50" |
| Construction | Zinc |
| ADA Compliant | No |
| Weight | 1 lb |
| Handle Material | Zinc |
| Warranty |

