Delta Faucet DRP101067BL "Larkin" Miscellaneous Part
| Item: | DRP101067BL |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 1/4" |
| Depth | 2-1/4" |
| Construction | Plastic |
| ADA Compliant | No |
| Weight | 1 lb |
| Handle Material | Plastic |
| Warranty |

