Delta Faucet DRP101073BL "Larkin" Miscellaneous Part
| Item: | DRP101073BL |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 1/4" |
| Depth | 1-81/100" |
| Construction | Plastic |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • LARKIN GSKT |
| Warranty |

