Delta Faucet DRP101133BL "Larkin" Faucet Handle
| Item: | DRP101133BL |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 3" |
| Depth | 2" |
| Number Of Handles | 2 Handle |
| Construction | Zinc |
| ADA Compliant | Yes |
| Weight | 1 lb |
| Handle Material | Zinc |
| Warranty |

