Delta Faucet DRP101206BL "Larkin" Miscellaneous Part
| Item: | DRP101206BL |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 3-31/100" |
| Depth | 6-19/100" |
| Construction | ABS - Plastic |
| ADA Compliant | No |
| Weight | 1 lb |
| CEC Approved | Yes |
| Handle Material | ABS - Plastic |
| Warranty |

