Delta Faucet DRP101884BL "Casara" Tub Spout
| Item: | DRP101884BL |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 3" |
| Depth | 6-31/100" |
| Construction | ABS - Plastic |
| Weight | 1 lb |
| CEC Approved | Yes |
| Handle Material | ABS - Plastic |
| Warranty |

