Delta Faucet DRP101926SP "Hyde" Miscellaneous Part
| Item: | DRP101926SP |
| Finish: | SpotShield Stainless |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 4-1/2" |
| Depth | 2-1/2" |
| Construction | ABS - Plastic |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • Kitchen Wand |
| Warranty |

