Delta Faucet DRP101951SP "Sandover" Miscellaneous Part
| Item: | DRP101951SP |
| Finish: | SpotShield Stainless |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 31/100" |
| Depth | 1-47/50" |
| Construction | Zinc |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • FLG & GSKT |
| Handle Material | Zinc |
| Warranty |

