Delta Faucet DRP103284BL "Tetra" Miscellaneous Part
| Item: | DRP103284BL |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 1/4" |
| Depth | 1/2" |
| Construction | Stainless Steel |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • SET SCREW & BUTTON |
| Warranty |

