Delta Faucet DRP103286BL "Tetra" Miscellaneous Part
| Item: | DRP103286BL |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 3" |
| Depth | 1-19/50" |
| Construction | Zinc |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • FINIAL & SPACER |
| Warranty |

