Delta Faucet DRP103289BL "Tetra" Miscellaneous Part
| Item: | DRP103289BL |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 2" |
| Depth | 2-3/4" |
| Construction | Zinc |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • HAND SHOWER BASE & SET SCREW |
| Warranty |

