Delta Faucet DRP103724 "Broderick" Miscellaneous Part
| Item: | DRP103724 |
| Finish: | Not Applicable |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 19/100" |
| Depth | 1-19/50" |
| Construction | Plastic |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • Delta Broderick Handle Indicator Rings |
| Warranty |

