Delta Faucet DRP103726 "Broderick" Miscellaneous Part
| Item: | DRP103726 |
| Finish: | Not Applicable |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 2-1/4" |
| Depth | 11/25" |
| Construction | Brass |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • Delta Broderick Spout Assembly |
| Warranty |

