Delta Faucet DRP103729BL "Broderick" Miscellaneous Part
| Item: | DRP103729BL |
| Finish: | Not Applicable |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 31/100" |
| Depth | 1/4" |
| Construction | Stainless Steel |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • Delta Broderick Set Screw Cover And Wrench |
| Warranty |

