Delta Faucet DRP103730 "Broderick" Miscellaneous Part
| Item: | DRP103730 |
| Finish: | Not Applicable |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 3-19/100" |
| Depth | 1-3/4" |
| Construction | Plastic |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • Delta Broderick Valve Rough Assembly |
| Warranty |

