Delta Faucet DRP103732 "Broderick" Miscellaneous Part
| Item: | DRP103732 |
| Finish: | Not Applicable |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 2" |
| Depth | 2" |
| Construction | Rubber |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • Delta Broderick Mounting Hardware & Wrench |
| Warranty |

