Delta Faucet DRP103733 "Broderick" Miscellaneous Part
| Item: | DRP103733 |
| Finish: | Not Applicable |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 22/25" |
| Depth | 2-1/2" |
| Construction | Metal |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • Delta Broderick Elbow |
| Warranty |

