Delta Faucet DRP103735 "Broderick" Miscellaneous Part
| Item: | DRP103735 |
| Finish: | Not Applicable |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 11" |
| Depth | 2-19/100" |
| Construction | Brass |
| Weight | 2 lbs |
| Additional Information | • Delta Broderick Sleeve |
| Warranty |

