Delta Faucet DRP103751 "Broderick" Miscellaneous Part
| Item: | DRP103751 |
| Finish: | Not Applicable |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 19/100" |
| Depth | 2-31/100" |
| Construction | Plastic |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • Delta Broderick Glide Rings 1 Bluered 2 Grey Black |
| Warranty |

