Delta Faucet DRP103786 "Broderick" Miscellaneous Part
| Item: | DRP103786 |
| Finish: | Not Applicable |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 3/4" |
| Depth | 1/4" |
| Construction | Stainless Steel |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • Delta Broderick Set Screw |
| Warranty |

