Delta Faucet DRP104027CZ "Nicoli" Miscellaneous Part
| Item: | DRP104027CZ |
| Finish: | Champagne Bronze |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 4-19/50" |
| Depth | 1-1/2" |
| Number Of Handles | 1 Handle |
| Construction | Plastic |
| ADA Compliant | Yes |
| Weight | 1 lb |
| Escutcheon Included | No |
| Handle Material | Plastic |
| Warranty |

