Delta Faucet DRP91908SSPR "Pivotal" Faucet Handle
| Item: | DRP91908SSPR |
| Finish: | Lumicoat Stainless |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 2" |
| Depth | 4-69/100" |
| Number Of Handles | 1 Handle |
| ADA Compliant | Yes |
| Weight | 1 lb |
| Handle Type | Lever |
| Handle Material | Zinc |
| Warranty |

