Delta Faucet DRP91914SSPR "Pivotal" Faucet Handle
| Item: | DRP91914SSPR |
| Finish: | Lumicoat Stainless |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 5" |
| Depth | 2-1/2" |
| Number Of Handles | 1 Handle |
| Construction | Zinc |
| ADA Compliant | Yes |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • Handle - 1L 17T Tub |
| Handle Type | Lever |
| Handle Material | Zinc |
| Warranty |

