Delta Faucet DRP91919SSPR "Pivotal" Faucet Handle
| Item: | DRP91919SSPR |
| Finish: | Lumicoat Stainless |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 4" |
| Depth | 1-13/100" |
| Number Of Handles | 1 Handle |
| Construction | Zinc |
| ADA Compliant | Yes |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • Handle - 1L Volume Control 17S |
| Handle Type | Lever |
| Handle Material | Zinc |
| Warranty |

