Delta Faucet DRP101616 "Universal" Miscellaneous Part
| Item: | DRP101616 |
| Finish: | Polished Chrome |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 3-1/2" |
| Depth | 1-19/100" |
| Construction | Brass |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • Tub Spout Adapter |
| Installation Guide |
| Warranty |

